Wap Chat – İslami Sohbet, Seviyeli Arkadaşlık Kanalı

Wap chat yapabileceğiniz Telefonunuzdan kendinize en yakın bölgelerden muhabbete katılan bayanlarla ve baylarla chatleşme imkanı burada sizleri bekliyor.

 

Wap Chat Sitesi

Neden Müslüman seçilir?
Muslima, binlerce Müslüman bekarın maçlarını bulmalarına yardım etti. Önde gelen İslami evlilik yerlerinden biri olarak, etrafımızdaki en büyük ve en güvenilir sitelerden biriyiz. Pek çok başka site size, size dünya çapında bekar Müslüman erkek ve kadınları tanıtma vaadiyle 4.5 milyondan fazla üyeye sahip bir üyelik veritabanı sunabilir.

Uluslararası Müslüman Evlilikler – 4,5 Milyondan Fazla Müslüman Tarafından Güvende
Muslima, 30’un üzerinde saygın niş sitelerini işleten köklü Cupid Medya ağının bir parçasıdır. Diğer sitelerden farklı olarak, sitemiz sadece Müslüman bekarlar için İslami kurallara bağlı bir şekilde evlenmek isteyen kişiler içindir.

Üyeliğimiz, ABD, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve diğer birçok ülkeden 4,5 milyonun üzerinde tekil üyeden oluşmaktadır. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, mükemmel İslami eşleşmeyi bulmanıza yardımcı olmaya kararlıyız.

Müslümana Başarı Hikayenize Başlayın
Müslüman evlilikler için önde gelen bir site olarak, dünyanın dört bir yanından gelen şarkıları başarılı bir şekilde bir araya getiriyoruz. 2006’dan bu yana binlerce mutlu erkek ve kadın, Müslüman arkadaşlarına ruh arkadaşlarıyla tanıştı ve hikayelerini bizimle paylaştı. Burada birçok başarı hikayesine göz atın .

İnancınızı yerine getirmenize ve Allah’tan (cc) ödülünüzü kazanmanıza yardımcı olalım. Bugün ücretsiz katıl .

2000 yılında kurulan İslamisohbet.com.tr, önde gelen niş online tanışma ağıdır. Etnik köken, din, fiziksel görünüm, özel ilgi alanları, yaşam tarzı ve daha birçok konuya dayanan çeşitli niş arkadaşlık siteleri işletiyoruz.
Seçkin niş pazarlarımızın birçoğunda uluslararası pazar liderleriyiz ve şirket, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Orta Doğu’yu kapsayan 30 milyondan fazla insanın dünya çapında sevgiyi aramasına yardımcı oldu.

Sitelerimiz, online randevulaşmayı keyifli ve interaktif bir deneyim haline getirmek için en yeni ve en ilerici teknolojiyle donatılmıştır. Kullanıcı dostu site tasarımlarımız, çok dilli arayüzlerimiz ve dil çeviri araçlarımız, ister aşkın isterse dünyanın hemen yanında olsun, ister sevgi isterken insanların karşılaştığı geleneksel engelleri yıkıyor.