İstanbul Mobil Chat | İstanbul Sohbet Odaları | İslamiSohbet.com.tr
Şehir Odaları

İstanbul Sohbet Odaları – Mobil Chat İstanbul

İstanbul SOHBET Odaları ile ilgili bilgilendirme: İstanbul sohbet kanalları servislerimiz ile İstanbul chat sistemleri içerisinde online yazışmalı muhabbetler etmek isteyen bayanlar ve baylar bir araya geliyor, gönül ferahlığıyla kaliteli bir şekilde İstanbul muhabbet sayfaları sayesinde ücretsiz sohbetin keyfini çıkartıyor!
İslamisohbet.com.tr Türkiye resmi dini sohbet platformu olarak 2011 yılında hizmete açılmış olmakla birlikte sınırsız dini konular hakkında online yazışmalı muhabbetler yapabileceğiniz şekilde sizlere hizmetler sunuyor, profesyonel yönetim kadrosuyla her türlü öneri ya da şikayetlerinizi dinliyor.

Farklı sitelerde bulamayacağınız farklı hizmet anlayışıyla sizlere kaliteli hizmetler vermekte olan İSLAMİ SOHBET sitesi İstanbullu muhabbet sevenleri bir araya getirerek günlük İstanbul chat servislerinden yararlanabilmeleri yönünde hizmet vermektedir.
Popüler oda seçenekleri İstanbulluların bir araya gelebilmesi yönünde hizmet verirken, #istanbul_oyun, #istanbul_sohbet, #istanbul_arkadaşlık, #istanbul_radyo gibi oda seçenekleriyle sizlere sınırsız bir şekilde keyifli dakikalar yaşayabileceğiniz oda seçeneklerini sunarken, İslami konular hakkında yazışmalı muhabbetler edebileceğiniz dini kanallarımız #istanbul_islam, #istanbul_dini, #istanbul_tasavvuf, #istanbul_tevhid, #istanbul_ilim odaları içerisinde Allah rızası için, dini sohbete katılabilirsiniz. Sistemlerimiz her geçen gün daha fazla ziyaretçiye hitap ederek sadece İslami konular hakkında muhabbetlerin yapılabileceği bir ortam olarak profesyonel İslam muhabbet sitesi olarak hizmet vermektedir. Hemen kaliteli odalara giriş yaparak aradığınız hizmet seçeneklerini anında bulabilir, hayırlı sohbetlere ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

 

% 100 HELAL SOHBET Sitesi! Sadece dini sohbetler edebileceğiniz İslam sitesi olarak 2011 yılından itibaren sohbet sayfalarından gelen din aşığı kardeşlerimizi bir araya getiriyor, helal sohbetler edebilecekleri muhabbet sistemlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Platformumuz içerisinde android uyumlu akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapabileceğiniz şekilde mobil uyumlu bir İslam sitesi olarak hizmet verirken, internet bağlantısı olan her bölgeden problemsiz bir şekilde dini konular hakkında sohbetler edebileceğiniz İslam sitesidir.

Allah rızası için, kanallarımızda görev alan değerli hocalarımız (@) arkadaşlarımıza dini bilgiler hakkında bilmediğiniz konular ile alakalı soruları online olarak yöneltebilmek için, özellerine giderek size yardım etmenizi istediğiniz konu hakkında ufak bir mesaj yazmanız yeterli olacaktır. Hocalarımız yoğunluktan ötürü geç cevap verebilmektedir, bu sebep ile sabırla beklemeniz faydalı olacaktır İnşaAllah.

İstanbul mIRC Programı nasıl indirebilirim? Tamamen Türkçe kolay kullanışlı İslam mIRC programını masa üstünüze mIRC indir butonuna tıklama yaparak kolayca indirebilirsiniz. Tüm virüs taramalarından başarıyla geçtiğinden ötürü sorunsuz sohbet edebileceğiniz mirc scripts yüklemesi gerçekleştirerek, dini chat odaları içerisinde masa üstü programımız ile dolaşmaya başlayabilirsiniz. Mırc indirdikten sonra web sitelerine giriş yaparak sohbet etmeniz gerekmemektedir, kolayca mirc programını açarak sohbete katılabileceğiniz bir şekilde sizlere servis edilmektedir. Hayırlı olsun.

 

İstanbul chat kuralları: Bedava dini sohbetler yapabileceğiniz İslamisohbet.com.tr chat odaları servisi içerisinde uymakla yükümlü olduğunuz kurallar hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyorum, sistemler içerisindeki odaların genelinde ya da özellerde karşınızdaki sohbetçi kardeşlerinize hakaret etmeyiniz ve rencide edici tavırlardan sakınınız! Allah rızası için hizmet verdiğimiz sohbet kanallarımızda kalp kırıcı sohbetlerin edilmesine asla izin vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz, huzurlu bir şekilde muhabbet yapabileceğiniz arkadaşlık sistemleri içerisinde hayırlı sohbetler ederek sevap işleyebilirsiniz. İçinde Allah sevgisi olan, karşısındakini kırmaz ve hayırlı sohbetler eder!

 

İslami sohbet kanallarında işinize yarayabilecek komutlar: Sohbet odalarımızda olmaktan mutlusunuz ve artık kullandığınız rumuzun farklı kullanıcılar tarafından kullanılmamasını mı istiyorsunuz? O halde (/nickserv register şifre email) şeklinde kullandığınız rumuzu kayıt edebilir, farklı kullanıcıların rumuzunuzu kullanmasını yasaklayabilirsiniz. Kanallarımızda görev almak için, en üst konumdaki yetkililer ile irtibat kurmanız gerekiyor. En az 1 hafta nick kaydı olanlar op olabilme hakkına sahiptir bilginiz olsun, ben rumuzumu yeni şifreledim op olabilir miyim gibi gereksiz sorular sorarak yönetici arkadaşlarımızı meşgul etmeyiniz.

 

İstanbul SOHBET ile ilgili aramalar: İstanbul chat sayfaları, İstanbul mırc programı indir, İstanbul arkadaşlık sitesi, İstanbul mobil sohbete katıl, İstanbul mobil chat yap.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir